Karrier – 2022-es férfi kézilabda-Európa-bajnokság

Eurohandball 2022 Nonprofit Kft.

2022 januárjában Magyarország és Szlovákia lesz a férfi kézilabda Európa-bajnokság házigazdája. Célunk, hogy a kézilabda szerető közönség tökéletes kiszolgálása mellett, a jelenleg még nem kézilabda rajongókkal is megszerettessük a sportágat, bevonzzuk őket az Eb mérkőzéseire. A kommunikációs csapatunk ezért olyan kommunikációs kampányokat, projekteket valósít meg, amik újszerű megközelítéssel, eddig sportesemények kommunikációjában még nem tapasztalt eszközökkel szólítja meg a célközönséget.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:
junior projektmenedzser
Főbb feladatok, munkák:

  • A különböző szervezeti projektek, aktivitások kommunikációs tevékenységgel való támogatása
  • Különálló kommunikációs kampányok koordinálása, megszervezése, lebonyolítása, kiemelten a férfi-válogatott népszerűsítését növelő projektekben
  • Szoros együttműködés az egyéb kommunikációs területekkel (PR, social, stb.) a projektek hatékony kommunikációja érdekében
  • Kapcsolattartás a projekteket megvalósító szervezetekkel, beszállítókkal valamint alvállalkozókkal
  • Szoros együttműködés a többi szervezeti egységgel és releváns kommunikációs feladatainak támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 év sportszervezés vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Projektek teljes körű menedzselése
  • Munkafeladatok pontos és szakszerű megszervezése
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Proaktív, innovatív gondolkodás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • A Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Kreatív szemléletmód és kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • sportban, kézilabdában való jártasság
  • digitális marketing és közösségi média trendek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Aktív részvétel az Európa-bajnokság szervezésében
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást, egyedi megoldást és fejlődést kínáló feladatok
  • Lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet
  • Céges laptop és mobiltelefon

Állás, munka területe(i):
Kommunikáció, Irodai munka, Teljes munkaidő, határozott idejű munkaszerződés (szerződéskötéstől- 2022. január 31-ig)

Munkavégzés helye:
VIII. kerület

Amennyiben szívesen csatlakoznál lendületes, kreatív szervező csapatunkba, ha szeretnél részt venni Magyarország és Európa egyik legjelentősebb sportrendezvényének szervezésében, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat, az [email protected] email címre!
Jegyek