Karrier – Senior social media menedzser – 2022-es férfi kézilabda-Európa-bajnokság

Eurohandball 2022 Nonprofit Kft.

2022 januárjában Magyarország és Szlovákia lesz a férfi kézilabda Európa-bajnokság házigazdája. A szervezők szándéka szerint az Európa-bajnokság több lesz, mint egy sportesemény, számos kísérő rendezvény színesíti majd a programot, biztosít teljes körű szórakoztatást, nem kizárólag kézilabda rajongóknak. A célunk az, hogy a kézilabda szerető közönség tökéletes kiszolgálása mellett, a jelenleg még nem kézilabda rajongókkal is megszerettessük a sportágat, bevonzzuk őket az Eb mérkőzéseire. A kommunikációs csapatunk ezért olyan újszerű kommunikációs kampányokat, projekteket valósít, amik újszerű megközelítéssel, eddig sportesemények kommunikációjában még nem tapasztalt eszközökkel szólítja meg a célközönséget.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Senior social media menedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • A különböző szervezeti projektek, aktivitások kommunikációs tevékenységgel való online támogatása

  • Social media felületek teljes körű menedzselése - stratégia kidolgozása, koncepció megvalósítása, oldalak létrehozása, posztok készítése, hirdetések előkészítése, nyomon követése

  • Kapcsolattartás a PPC ügynökséggel

  • Havi social calendar elkészítése

  • Kreatív anyagok előkészítése, grafikussal való szoros együttműködés

  • Kreatív ötletek beemelése a social media felületekre

  • Szövegírási feladatok

  • Új ötletek, innovatív koncepciók alkotása

  • Költségvetés folyamatos nyomonkövetése

  • Részvétel a Google Ads tervezésben és a Google Analytics vizsgálatban

  • Riportálás

  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év marketingkommunikációs vagy social media tapasztalat

  • Naprakész az új digitális marketing és közösségi média trendek és technológiák alkalmazásában

  • Kreatív szemléletmód és kiváló problémamegoldó készség

  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt

  • Analytics, Ads, Business Manager és a főbb közösségi média (Facebook, Youtube, Instagram, TikTok, LinkedIn) csatornák átfogó ismerete

  • Proaktív, innovatív gondolkodás

  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapvető HTML ismeretek (mérés, analitika)

  • SEO ismerete

  • Photoshop és video szerkesztő programok ismerete

  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Aktív részvétel az Európa-bajnokság szervezésében

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást, egyedi megoldást és fejlődést kínáló feladatok

  • Lelkes, támogató háttér, igényes munkakörnyezet

  • Céges laptop és mobiltelefon

  • Céges csapatépítő programok

  • Állás, munka területe(i):

    Kommunikáció, Irodai munka, Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    VIII. kerület

    Amennyiben szívesen csatlakoznál lendületes, kreatív szervező csapatunkba, ha szeretnél részt venni Magyarország és Európa egyik legjelentősebb sportrendezvényének szervezésében, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat, az [email protected] email címre!
    Jegyek